Podziękowania

Materiały dla szkół w Rudzie Śląskiej

GAJA oferuje między innymi pomoce i plansze dydaktyczne oraz pełne wyposażenie przedszkoli.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku materiałów do szkół, firma Gaja może poszczycić się licznymi referencjami oraz pozytywnymi opiniami wielu odbiorców. Ufamy, że ich obecność wzmocni jeszcze bardziej wiarygodność naszej firmy.

Naszym celem jest pozyskiwanie firm i przedsiębiorstw, działających na rynku lokalnym, które będą mogły nieodpłatnie zaopatrzyć szkoły i przedszkole w pomoce dydaktyczne, np.: mapy geograficzne. Cieszymy się, że dzięki naszej pomocy dzieci mogą poznawać i odkrywać świat.

Braliśmy również udział w organizacji gry miejskiej „Atrakcyjna ruda sposobem na bruda”.

TYDZIEŃ KULTURY ŚLĄSKA

W dniach 22- 26.10.2012 odbył się XIX Tydzień Kultury Śląska „Dwie strony medalu”. Gościliśmy osoby zaangażowane w życie i rozwój naszego regionu. Nie zabrakło konkursów i ciekawych wywiadów z osobistościami ze świata kultury, sztuki i nauki. Tydzień Kultury Śląska ma ogromne znaczenie dla krzewienia inspiracji wśród młodych ludzi, dlatego firma Gaja jest dumna z tego, że mogła wspomóc finansowo tę szczytną akcję.

Firma Gaja odpowiedzialna była za sfinansowanie wydruku Biuletynu wydawanego przez I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Katowicach. Dzięki temu możliwe było wydrukowanie tekstów uczniów z klas dziennikarskich i zaprezentowanie ich gościom Tygodnia Kultury Śląska.

Nawiązaliśmy także współpracę z drukarnią COMgraph. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy wspomóc młode talenty dziennikarskie. Głęboko wierzymy w to, że tego typu inicjatywy pomogą młodym w starcie na rynku pracy i pozwolą na nieustanny rozwój.

Liczymy, że po rekomendacjach nie będą mieli Państwo żadnych wątpliwości i zdecydują się na stałą współpracę z firmą Gaja.

 

PODZIEKOWANIEmale2

.